فر دوار نان تافتون و لواش رستورانی

فر دوار نان تافتون و لواش رستورانی

دستگاه پخت نان رستورانی دستگاهی است برای طبخ نان لواش و تافتون متناسب با فضاهای کوچک با ظرفیت تولید بالا، طراحی دستگاه بگونه ای است که در کمترین زمان بیشترین بازده را فراهم می کند که این امتیاز ویژه ای برای متمایز کردن این دستگاه نسبت به نمونه های سنتی موجود محسوب می شود    .

از دیگر ویژگی های این فر می توان به پخت یکنواخت  نان بواسطه ی طراحی ویژه کوره که سبب پخش حرارت یکدست به سطح صفحات پخت چدنی یا آلومینومی پوشش دار می شود    .

نحوه نصب این دستگاه بگونه ای است که کلیه قسمت ها به صورت قطعه های کوچک به مکان مورد نظر حمل می شود و بعد از اسمبل شدن دستگاه آماده ی شروع به کار بودن می باشد    .

مزایای طبخ نان با این فر

  • یکنواختی و افزایش رنگ و بهبود رنگ پوسته

  • افزایش ماندگاری نان

  • ایزوله بندی استاندارد و چند لایه

  • انتقال حرارت بسیار کم (30 الی 40 درجه سانتی گراد)از بدنه فر به فضای بیرون

  • سیستم هندل که در موقع قطع برق از آن به منظورخروج نان های باقی مانده در فر استفاده می شود .

  • نصب آسان و راه اندازی فر در کمترین زمان بعد از استقرار در محل

  • تابلو برق مجزا از سیستم و کنترل بوسیله سیستم های اینورتری

 

جدول اطلاعات فنی دستگاه پخت نانهای رستورانی

      میزکار 

ميز كار به منظور افزايش كيفيت و بالا بردن راندمان توصيه ميشود . نحوه كار با اين ميز به اين صورت است كه ابتدا چانه ها در دو طبقه توسط چانه گير چيده ميشود و هنگام گذاشتن چانه ي اخر شاطر شروع به پهن كردن چانه اول مي كند در اين حين چانه ي جديد جايگزين آن ميشود و بدون هيچ اتلاف وقت مراحل بصورت مداوم انجام ميپذيرد       .         ميكسر

جهت به عمل آوردن خمیر در ظرفیت های 240Kg, 180Kg, 120 Kg, 80Kg, 40Kg   موجود می باشد    .جنس میکسر به دو صورت آلومینیوم و استیل ضد خوردگی مطابق با سفارش عرضه می شود    .         پهن كن

جهت پهن كردن چانه به شكل چهار گوش يا گرد با قابليت تنظيم ضخامت مورد استفاده قرار ميگيرد نحوه ي استفاده از اين دستگاه به اين صورت مي باشد كه چانه در بين دو غلطك قرار گرفته و شكل ميگيرد ، سرعت پهن كن بدون محدوديت و بسته به سرعت شاطر ميباشد .

  

پاطیل تخمیر دو جداره

پاتيل دو جداره استيل به دليل عايق بودن بدنه امكان حفظ دماي خمير و جلوگيري از انتقال دماي محيط به خمير درون پاتيل فراهم ميسازد . اين وسيله به واسطه ي دهانه ي با عرض بالا اين امكان را فراهم مياورد كه كارگر چانه گير خمير سنگك سنتي به راحتي عمل چانه گيري را انجام دهد .

پاتيل دو جداره ي استيل متناسب براي انواع مدل هاي دستگاه پخت نان سنگك است و براي مكان هاي سردسير نيز توصيه ميشود .

* نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
* آدرس ایمیل :
ارسال به :
کشور :
آدرس :
* پیام :

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل